ذخیره و بارگذاری پروژه Anix Emica

بعد از انجام اندازه گیری ها رو تصویر، درصورتی که قصد ذخیره ی پروژه ی خود را دارید و یا می خواهید در روزهای بعد، ادامه آنالیز خود را انجام دهید، این امکان در آنیکس امیکا فراهم شده است تا پروژه های خود را ذخیره و بازیابی کنید. در این مقاله، نحوه ذخیره و بارگذاری پروژه Anix Emica آموزش داده شده است.

ذخیره و بارگذاری پروژه Anix Emica

تمامی اندازه گیری هایی که در آنیکس امیکا انجام می دهید قابلیت ذخیره سازی دارند و بعد از بارگذاری مجدد قادر خواهید بود آنالیز های خود را ویرایش کنید. برای ذخیره کردن پروژه، از بخش File، روی دکمه Save Project (فلش 1 در تصویر) کلید کنید. در پنجره باز شده، مسیر مورد نظر برای ذخیره پروژه را انتخاب کنید و در نهایت فایل پروژه را ذخیره کنید.

ذخیره و بارگذاری پروژه Anix Emica

برای بارگذاری یا Load پروژه، از بخش File، بر روی Load Project (فلش 2 در تصویر) کلیک کنید. در پنجره باز شده به محل ذخیره سازی فایل پروژه رفته و پروژه مورد نظر را بارگذاری کنید.

نمایش اندازه‌گیری‌ها در پروژه بارگذاری شده

بعد از بارگذاری پروژه، رسم ها و اندازه گیری‌هایی که روی تصویر انجام داده اید به شما نمایش داده نمی شوند. این مورد به معنای عدم وجود اندازه گیری ها نیست، برای مشاهده اندازه گیری ها، کافیست یکی از ابزارهای موجود در پنل سمت راست نرم افزار را انتخاب کنید تا تمامی اندازه گیری های قدیمی به شما نشان داده شود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن تمام موارد زیر الزامیست